انتشارات دانش بنیان قرآنیوم

مرکز مقابله و پاسخ به اهانت‌ها و تحرکات‌ جریان های شیطانی علــیه ساحت مقدس ائمه اطهار ، قرآن کریم ، اعتاب مقدسه و سایر مقدسات اسلامی

دعای هفتم صحیفه سجادیه با دستخط منسوب به امام سجاد علیه السلام

زیارت غدیریه با دستخط امام هادی(ع) منتشر شد + دانلود

همزمان با ایام سالروز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)، برای نخستین بار متن زیارت غدیریه(ع) با دستخط منسوب به امام علی بن محمد الهادی(ع) در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ منتشر شد.   دستخط منسوب به امام هادی(ع) پیش از این از روی قرآن شماره ۱۰۴۴ کتابخانه و موزه کاخ گلستان تهران به همت حمید رابعی، احیا و تمام قرآن نیز با همین دستخط بازآفرینی شده است.

شیخ عباس قمی در مورد این زیارت در کتاب مفاتیح الجنان آورده است که در تمام زیارات مأثوره، زیارتى به این وجه از صحت و اعتبار و قوت سند پیدا نمی‌شود.   ۳۲ آیه شریفه بر محور بیان فضایل امیرالمؤمنین(ع) و حدود ۲۰۶ فضیلت حضرت در این زیارت آمده است.

 

همچنین در تمامی سلسله سند این زیارت بی‌نظیر، روایت آن نه تنها عادل و امامی بلکه از اعلام درجه اول شیعه در هر عصر است و سلسله سند آن از طریق نایب خاص اول و سوم حضرت ولی عصر(عج) به حضرت امام حسن عسکری و حضرت امام هادی(ع) می‌رسد.   فایل پی‌دی اف متن زیارت غدیریه با دستخط منسوب به امام هادی(ع)

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

ویدئوی احیاء دستخط و بازآفرینی قرآنهای منسوب به ائمه اطهار (ع) : برای نمایش روی تصویر کلیک کنید

مطالب پیشنهادی